Најубавите цветни балкони на кои ќе сакате да ја поминете цела пролет (фото)


Најубавите цветни балкони на кои ќе сакате да ја поминете цела пролет (фото)

Љубителите на природа едвај чекаат да дојде пролет за да ги декорираат терасите и дворовите со што повеќе цвеќиња.

najubavite-cvetni-balkoni-na-koi-kje-sakate-da-ja-pominete-cela-prolet-foto-01.jpg

Кога не сте излезени во паркови и природа, слободното време може да ги поминете на добро уредена тераса со кафе, добра книга, чаша вино или добро друштво.

Балконите преполни со цвеќиња во разни бои предизвикуваат да посакате да останете цел ден во своето пролетно катче.

Во продолжение неколку такви балкони на кои ќе сакате да ја поминете цела пролет.

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Балкони на кои ќе посакате да ја поминете цела пролет/лето сезона (фото) Додека за некого најважно е како ќе биде уредена внатрешноста на домот, има и та...
Кафуле во Солун со поглед на море е розов рај (фото) Мирис на море и на цветни соништа... Од кафе во розови шолји до совршени цветни ...
На гости кај Моника: Стан во Скопје со нежни бои и „направи сам“ проекти (фото) „Нешто што знаев дека морам да го имам во мојот стан беше честерфилд софата во м...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg