Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Најубавите цветни балкони на кои ќе сакате да ја поминете цела пролет (фото)

Љубителите на природа едвај чекаат да дојде пролет за да ги декорираат терасите и дворовите со што повеќе цвеќиња.

najubavite-cvetni-balkoni-na-koi-kje-sakate-da-ja-pominete-cela-prolet-foto-01.jpg

Кога не сте излезени во паркови и природа, слободното време може да ги поминете на добро уредена тераса со кафе, добра книга, чаша вино или добро друштво.

Балконите преполни со цвеќиња во разни бои предизвикуваат да посакате да останете цел ден во своето пролетно катче.

Во продолжение неколку такви балкони на кои ќе сакате да ја поминете цела пролет.

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

На гости кај Мими: Стан во Скопје со детали во златна боја и балкон со многу цвеќе (фото) „Од терасата имаме преубав поглед со зеленило и се надевам ќе уживаме уште долго...
На гости кај Љупка: Стан во Струмица од 140m2 со луксузни детали во сребрена боја (фото) „Од шивачките машини на баба ми направив трпезариска маса на која сум горда, а о...
На гости кај Николина во Германија: Дом на Битолчанка со прозорци под плафонот и поглед кон зеленило... „Станот е 70m2 и се наоѓа во центарот на градот, на приземје, но со посебен влез...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg