На гости кај Маја Гугоска: Совршено уредена тераса во семејна куќа во Охрид (фото)

Задоволство е тука да го испиете првото утринско кафе, или пак тука да ги поминувате топлите летни вечери со по некоја чаша вино и добра книга.

na-gosti-kaj-maja-gugoska-sovrsheno-uredena-terasa-vo-semejna-kukja-vo-ohrid-foto-02.jpg

Па така, времето поминато овде го прави овој простор мое среќно катче.“

На гости кај Маја:

na-gosti-kaj-maja-gugoska-sovrsheno-uredena-terasa-vo-semejna-kukja-vo-ohrid-foto-16.jpg

na-gosti-kaj-maja-gugoska-sovrsheno-uredena-terasa-vo-semejna-kukja-vo-ohrid-foto-15.jpg

na-gosti-kaj-maja-gugoska-sovrsheno-uredena-terasa-vo-semejna-kukja-vo-ohrid-foto-14.jpg

na-gosti-kaj-maja-gugoska-sovrsheno-uredena-terasa-vo-semejna-kukja-vo-ohrid-foto-13.jpg

na-gosti-kaj-maja-gugoska-sovrsheno-uredena-terasa-vo-semejna-kukja-vo-ohrid-foto-12.jpg

na-gosti-kaj-maja-gugoska-sovrsheno-uredena-terasa-vo-semejna-kukja-vo-ohrid-foto-11.jpg

na-gosti-kaj-maja-gugoska-sovrsheno-uredena-terasa-vo-semejna-kukja-vo-ohrid-foto-10.jpg

na-gosti-kaj-maja-gugoska-sovrsheno-uredena-terasa-vo-semejna-kukja-vo-ohrid-foto-08.jpg

na-gosti-kaj-maja-gugoska-sovrsheno-uredena-terasa-vo-semejna-kukja-vo-ohrid-foto-07.jpg

na-gosti-kaj-maja-gugoska-sovrsheno-uredena-terasa-vo-semejna-kukja-vo-ohrid-foto-03.jpg

©CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

С. С. | Црнобело Би можело да ве интересира:

На гости кај Ангела: Стан од 60m2 во Капиштец, со кујна во пастелно зелена боја и уникатни декорации... „Како архитект секогаш сум инспирирана од геометријата и модерната уметност на п...
На гости кај Валентина: Стан во Прилеп од 89m2 со многу огледала и семејни спомени (фото) „Во овој стан живеам 18 години и досега сум го преуредила че...
На гости кај Никола: Стан во Скопје со Halloween украси, „направи сам“ камин и многу цвеќиња (фото) „Скоро секоја сезона подготвувам по еден настан. Така оваа есен подготовките беа...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg