На гости кај Христијан Маџовски: Одлично уредена тераса во семејна куќа во Куманово (фото)

Тука го поминувам слободното време со пријателите, ја трансформираме терасата во мал коктел-бар.

na-gosti-kaj-hristijan-madjovski-odlichno-uredena-terasa-vo-semejna-kukja-vo-kumanovo-foto-11.jpg

Но, најомилен дел од денот ми е вечерта. Толку е мирно, романтично, со свеќи, сијалички, Нетфликс и омилениот коктел.

na-gosti-kaj-hristijan-madjovski-odlichno-uredena-terasa-vo-semejna-kukja-vo-kumanovo-foto-05.jpg

Задоволството е на моја страна, особено кога сам од ништо ќе направиш нешто. Па така, времето поминато тука го прави ова катче мое среќно место, место на мирот, место на уживањето.“

na-gosti-kaj-hristijan-madjovski-odlichno-uredena-terasa-vo-semejna-kukja-vo-kumanovo-foto-07.jpg

Уште фотки од терасата на Христијан:

©CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

С. С. | Црнобело Би можело да ве интересира:

На гости кај Ангела: Стан од 60m2 во Капиштец, со кујна во пастелно зелена боја и уникатни декорации... „Како архитект секогаш сум инспирирана од геометријата и модерната уметност на п...
На гости кај Валентина: Стан во Прилеп од 89m2 со многу огледала и семејни спомени (фото) „Во овој стан живеам 18 години и досега сум го преуредила че...
На гости кај Никола: Стан во Скопје со Halloween украси, „направи сам“ камин и многу цвеќиња (фото) „Скоро секоја сезона подготвувам по еден настан. Така оваа есен подготовките беа...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg