Србинка комплетно го трансформира домот само со промена на украсите (фото)


Србинка комплетно го трансформира домот само со промена на украсите (фото)

Домот на Милена од Србија е доказ за моќта на деталите... Периодов тој е новогодишна бајка и трпи промени во зависност од сезоната само со промена на перничињата, украсите и други ситни работи.

srbinka-kompletno-go-transformira-domot-samo-so-promena-na-ukrasite-foto-01.jpg

Милена е мајка на 2 деца која е вљубеничка во уредување на ентериерот, па така својот стан во Србија секоја сезона го трансформира со помош на промена на украсите.

Некогаш тој е розов свет, некогаш есенска бајка, а пак периодов таму владее вистинска новогодишна магија.

Домот на Милена е доказ за моќта на деталите во уредувањето.

Погледнете како Милена го трансформира домот во зависност од периодот од годината:

Повеќе трансформации на следната страна...Би можело да ве интересира:

Во домот на Мартин: Уникатен стан со кровна градина во Градски ѕид во Скопје (фото) „Интересно е што станот се наоѓа во централно градско подрач...
Во домот на Ивана: Стилски дом на Македонка во Германија обоен во розово (фото) Во нејзиниот стан доминираат розовата, белата и сивата боја и има впечатливи дет...
Во домот на Анета Димовска: Доминација на темни тонови и префинети детали (фото) „Јас сакам мали нешта, чаша вино со сирење и добар муабет за емоции, желби, љубо...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg