9 уникатни кревети кои веднаш ќе си ги посакате за дома
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Prodavacka 20-05-2019
Возач 20-05-2019
Продавач 20-05-2019


9 уникатни кревети кои веднаш ќе си ги посакате за дома

По напорниот работен ден и стресот од секојдневието, креветот е најдоброто прибежиште, па затоа мора да биде совршен.

9-unikatni-kreveti-koi-vednash-kje-si-gi-posakate-za-doma-01.jpg

Спиењето е огромен дел од нашиот живот, па затоа ви е потребен комфорен, голем и убав кревет.

Дизајнерите се толку креативни што создадоа уникатни кревети за сечиј вкус.

Kревети кои веднаш ќе си ги посакате за дома:

Футуристички кревет во форма на јајце со специјално осветлување

9-unikatni-kreveti-koi-vednash-kje-si-gi-posakate-za-doma-02.jpg

Кревет што се трансформира во кауч

9-unikatni-kreveti-koi-vednash-kje-si-gi-posakate-za-doma-03.jpg

Кревет под кој има „простор за живеење“

9-unikatni-kreveti-koi-vednash-kje-si-gi-posakate-za-doma-04.jpg

Кревет со вграден екран

9-unikatni-kreveti-koi-vednash-kje-si-gi-posakate-za-doma-05.jpg

Кревет кој се крева и „штеди простор“

9-unikatni-kreveti-koi-vednash-kje-si-gi-posakate-za-doma-06.jpg

Кревет со завеси и специјален механизам кој ви ја одржува идеалната температура

9-unikatni-kreveti-koi-vednash-kje-si-gi-posakate-za-doma-07.jpg

Кревети на кат кои нудат приватност

9-unikatni-kreveti-koi-vednash-kje-si-gi-posakate-za-doma-08.jpg

Кревет за 6 луѓе

9-unikatni-kreveti-koi-vednash-kje-si-gi-posakate-za-doma-09.jpg

Мултифункционален кревет  

9-unikatni-kreveti-koi-vednash-kje-si-gi-posakate-za-doma-10.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Уникатни идеи за декорирање на детската соба од која детето нема да са... Не е воопшто лесно да се декорира детската соба, за да биде истовремено пријатна...
12 работи кои треба да ги исфрлите од дома доколку наполнивте 30 годин... Ентериерот кажува многу за сопственикот на домот. Па, освен ако не сакате да ост...
10 причини зошто кујната секогаш ви е во хаос Во просек, секој ден поминуваме по 71 минута во кујна, па чистотата и редот во о...