Марија Андоновска: „Москва за Нова година е бајка, но кога слетавме беше -17 Целзиусови степени“

marija-andonovska-moskva-za-nova-godina-e-bajka-no-koga-sletavme-beshe-17-celziusovi-stepeni-19.jpg

marija-andonovska-moskva-za-nova-godina-e-bajka-no-koga-sletavme-beshe-17-celziusovi-stepeni-18.jpg

marija-andonovska-moskva-za-nova-godina-e-bajka-no-koga-sletavme-beshe-17-celziusovi-stepeni-15.jpg

marija-andonovska-moskva-za-nova-godina-e-bajka-no-koga-sletavme-beshe-17-celziusovi-stepeni-14.jpg

marija-andonovska-moskva-za-nova-godina-e-bajka-no-koga-sletavme-beshe-17-celziusovi-stepeni-11.jpg

marija-andonovska-moskva-za-nova-godina-e-bajka-no-koga-sletavme-beshe-17-celziusovi-stepeni-09.jpg

marija-andonovska-moskva-za-nova-godina-e-bajka-no-koga-sletavme-beshe-17-celziusovi-stepeni-05.jpg

Повеќе фотографии од Марија од Москва:

© CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

Симона Симионова | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Марија Ѓурчиновска, вљубеник во природата: „Ранецот секогаш ми е спакуван, на планина сум подготвена... Марија Ѓурчиновска од Скопје е вљубеник во природата, во планините, во спортот, ...
Сања Коцева: „Го посетив божиќниот пазар во Колмар - целиот град е како сцена од бајка“ „Слетавме на аеродромот во Базел, Швајцарија, и оттаму се упативме кон Колмар, Ф...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg