Видео интервју со Ана Стојанова: Како е да се биде... онлајн фитнес тренер


Видео интервју со Ана Стојанова: Како е да се биде... онлајн фитнес тренер

Колку Македонките внимаваат на своето тело и која е тајната за добар и затегнат задник? Ана Стојанова на гости во CRNOBELO.com...

video-intervju-so-ana-stojanova-kako-e-da-se-bide-onlajn-fitnes-trener-01.JPG

Ана Стојанова беше гостинка во редакцијата на CRNOBELO.com и таа, покрај тоа што ни откри како ѝ изгледа еден работен ден и кои се предизвиците на нејзината професија онлајн фитнес тренер, ни покажа и неколку ефикасни вежби за затегнување на телото.

На колку пораки дневно враќа на Инстаграм, дали смеете да јадете чоколадо ако сакате фит тело и кој е најнепристојниот предлог што го добила досега, Ана отворено и искрено одговараше на нашите прашања.

Погледнете го видео интервјуто со Ана Стојанова:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Видео интервју со Михаил Караколев: Како е да се биде... пожарникар Како изгледа да се справуваш со бесните огнени јазли и секојдневно да го ризикув...
Видео интервју со Dave's Kitchen: Како е да се биде... готвач Кои се подобри готвачи - мажите или жените, која е пораката до тие што не знаат ...
Видео интервју со Бранко Десовски: Како е да се биде... личен фитнес т... Кој вежба повеќе - мажите или жените, кои познати личности ги тренира и колку ст...