Видео интервју со Мартија Станојковиќ: „Кога мама дозна за дечкото, ме однесе на неколку дена во Охрид со неа“


Видео интервју со Мартија Станојковиќ: „Кога мама дозна за дечкото, ме однесе на неколку дена во Охрид со неа“

Како се снаоѓа во кујната, што посакува да ѝ купи дечкото Милан за 16-ти роденден, но и што последно изгугла на интернет? Мартија Станојковиќ на гости во CRNOBELO.com…

video-intervju-so-martija-stanojkovikj-koga-mama-dozna-za-dechkoto-me-odnese-na-nekolku-dena-vo-ohrid-so-nea-01.jpg

Природната и ведра Мартија Станојковиќ ја посети нашата редакција и несомнено остави силен впечаток на млада девојка која во себе носи неверојатен потенцијал, но и прекрасна енергија со која зрачи.

Таа вели кога мајка ѝ дознала за дечкото Милан, веднаш ја однела во Охрид на малку разговор насамо, истовремено сподели дека умее добро да го изимитира гласот на Шакира, но и откри дека Тони од 2Бона е нејзин тип на момци.

Погледнете го интервјуто со Мартија Станојковиќ:

Н. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Видео интервју со Гоце САФ: „Никогаш не сум земал бакшиш, а највисок што сум го вратил е 800 евра“ Како започнува еден ден на Гоце САФ, знаат ли скопјани да се забавуваат, кој е н...
Видео интервју со Михаил Караколев: Како е да се биде... пожарникар Како изгледа да се справуваш со бесните огнени јазли и секојдневно да го ризикув...
Видео интервју со Dave's Kitchen: Како е да се биде... готвач Кои се подобри готвачи - мажите или жените, која е пораката до тие што не знаат ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg