За 12-тиот роденден Јутуберка си купила BMW од 168.000 евра
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 28-05-2020


За 12-тиот роденден Јутуберка си купила BMW од 168.000 евра

Малото девојче од Тајланд откри дека заработува вртоглави суми на Јутуб и може да си дозволи луксузен стил на живот.

za-12-tiot-rodenden-jutuberka-si-kupila-bmw-od-168000-evra-01.jpg

Натанан Санунрат е девојче кое го следат 290.000 луѓе на нејзиниот Јутуб канал. Таа заработува одлично од нејзиниот канал каде презентира совети за убавина и трикови за шминкање, па од заработувачката сама си купи автомобил.

BMW од 168.000 евра си го купи како подарок за 12-тиот роденден.

za-12-tiot-rodenden-jutuberka-si-kupila-bmw-od-168000-evra-04.jpg

Таа нема возачка дозвола сè уште, но сепак одлучи да си купи луксузен автомобил.

Санунрат е од Тајланд со овој потег покажа дека заработува одлично. Откри дека обожава да шминка уште од 4-годишна возраст и отсекогаш сакала да го работи тоа.

za-12-tiot-rodenden-jutuberka-si-kupila-bmw-od-168000-evra-10.jpg

za-12-tiot-rodenden-jutuberka-si-kupila-bmw-od-168000-evra-09.jpg

za-12-tiot-rodenden-jutuberka-si-kupila-bmw-od-168000-evra-08.jpg

za-12-tiot-rodenden-jutuberka-si-kupila-bmw-od-168000-evra-07.jpg

za-12-tiot-rodenden-jutuberka-si-kupila-bmw-od-168000-evra-06.jpg

za-12-tiot-rodenden-jutuberka-si-kupila-bmw-od-168000-evra-05.jpg

za-12-tiot-rodenden-jutuberka-si-kupila-bmw-od-168000-evra-03.jpg

Дел од нејзините Јутуб видеа:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Новитет од италијанскиот „ѕвер“ - Најновиот модел на Ферари нема шофершајбна ниту пак кров Двата нови модела на Ferrari Monza SP1 и SP2 се целосно отворени возила без кров...
Вистинската приказна за Ориент Експрес, најпознатиот воз во историјата на железницата За повеќето луѓе, Ориент Експрес е повеќе идеја отколку материјален ентитет. Нег...
Новиот TOYOTA YARIS со промотивна цена од 9.990 Евра! Новиот, значително изменет Yaris е веќе достапен во салонот на Toyota Авто Цента...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава