Барбара Ракичевиќ природна убавица на одмор во Италија, Тони Зен објави видео од синчето: Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Тони Зен ретко објавува фотографии од својата приватност, но сега објави видео од неговиот син како вози велосипед, Барбара Ракичевиќ ужива во некои од најубавите места во Италија, како што е Позитано, а Марјана Станојковска блесна во улогата на водителка на сцената на Пиво фест. Едина Муса е природна убавица со милениците во прегратка, а Јелена Спенџарска ја избра Хрватска како дестинација за одмор.

barbara-rakichevikj-prirodna-ubavica-na-odmor-vo-italija-toni-mihajlovski-kako-klovn-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-01.jpg

Кој имаше настапи изминатиов период, а кој појде на летен одмор?

Тони Михајловски е посветен на работните ангажмани во Белград, а Лила Филиповска е концентрирана на уживање.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Tони Михајловски

Барбара Ракичевиќ

Aтанас Атанасовски

Мартија Станојковиќ (на иста сцена со Гоца Тржан во Битола)

https://www.instagram.com/p/CfpHLAnLqlP/

Кристина Димитри

Антониа Гиговска

Пере од Нокаут (на Пиво фест во Прилеп на иста сцена со групата Дивље јагоде)

Марјана Станојковска (со Игор Џамбазов на Пиво фест во Прилеп)

Уште 8 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Елена Ристеска го прослави роденденот на море: „36 години и не е така лошо, нели?“ (фото) „Ви благодарам на сите за роденденските честитки, 36 години и не е така лошо, не...
Aделина Тахири во смели бикини ужива на плажа во Турција (фото) Атрактивната пејачка Аделина Тахири, која со фризурата малку потсетува на светск...
Марко Новески со сопругата во Крушево, ќеркичката на Белов наполни 2 месеци: Што прават македонските... Марко Новески со својата сопруга Цена одлучи да се релаксира во снежното Крушево...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg