Филмови кои ќе ви дадат волја за живот, без оглед на проблемите

Во животот сите имаме лоши периоди кои никој не ги посакува, без разлика за што точно станува збор.

11-filmovi-koi-kje-vi-dadat-volja-za-zhivot-bez-ogled-na-problemite-01.jpg

Дали се финансиски проблеми, љубовни маки или нешто многу посериозно, треба да знаете дека сѐ може да се надмине.

Секое лошо за добро е, па имајте го тоа во глава секојпат кога животот ќе ви донесе непријатности.

Кога ќе бидете во таква ситуација, овие филмови ќе ви дадат волја за живот.

Погледнете ја листата и одберете:

If I stay

Unconditional

My Sister's Keeper

https://www.youtube.com/watch?v=ni3AyQV_RFI

The Fault In Our Stars

Soul Kitchen

Right now

Уште 5 филмови на следната страна...Би можело да ве интересира:

Натали Портман стравувала за животот, Хоакин Феникс мислел дека полудува – Актерите искрени за нивни... На Адриен Броди му биле потребни шест месеци за да се соземе од снимањето на The...
Фото-споредба: Актерите од божиќниот филм Love Actually - некогаш и денес Светкави улички, накитени елки, декорирани домови и љубов која зрачи насекаде на...
10 филмови со силни жени во главните улоги кои ќе ве мотивираат да постигнете повеќе Секогаш сме во потрага по инспирација, нели? Доколку чувствувате како ви недости...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg