Коста од Преспав одговара на прашања од фановите: „Многу сум заљубен во Јелена и ќе се случи нешто многу чудно“


Коста од Преспав одговара на прашања од фановите: „Многу сум заљубен во Јелена и ќе се случи нешто многу чудно“

Каков е односот помеѓу Коста и Ула во новата сезона на Преспав, дали тој уште ќе трча по Јелена и дали ќе заврши со неа – Игор Ангелов во улога на Коста, одговара на прашања од фановите за CRNOBELO.com…

kosta-od-prespav-odgovara-na-prashanja-od-fanovite-mnogu-sum-zaljuben-vo-jelena-i-kje-se-sluchi-neshto-mnogu-chudno-01.jpg

Во сесијата „прашања и одговори со актерите од Преспав“ на нашето Instagram Story, покрај прашањата наменети за Ула, фановите сакаа да дознаат нешто повеќе и за Коста Бузалески.

На снимањето на четвртата сезона на ТВ серијата, зад сцената наидовме и на актерот Игор Ангелов, кој ни одговори на неколку интересни прашања поврзани со неговата улога како Коста.

Погледнете го видеото и дознајте какви детали открива Коста за него во новата сезона на Преспав:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Дојдете по своите Милијарди: Најдобрата серија за пари и моќ започнува со втората сезона Првиот е човек со неограничени финансиски средства, а вториот за себе тврди дека...
Halloween маска инспирирана од хит серијата „Stranger things“ Ретки се оние кои останале рамнодушни и не поминале часови и часови пред ма...
Колку се променија ликовите од Stranger Things од првата до последната епизода? Stranger Things стана една од најгледаните серии на денешницата. Атмосферата што...

Најчитани неделава