Марио од Преспав одговара на прашања од фановите: „Врската со Тони е нераскинлива - ќе има интересни ситуации“


Марио од Преспав одговара на прашања од фановите: „Врската со Тони е нераскинлива - ќе има интересни ситуации“

Каков е односот помеѓу Марио и Тони во четвртата сезона на Преспав, како толку добро ја одглуми улогата на Марио и дали знае да готви во приватен живот – Васил Зафирчев одговара на прашања од фановите за CRNOBELO.com…

mario-od-prespav-odgovara-na-prashanja-od-fanovite-vrskata-so-toni-e-neraskinliva-kje-ima-interesni-situacii-01.jpg

Ула и Коста одговорија на вашите прашања кои им ги поставивте на нашето Instagram Story, а сега имате можност да ги слушнете одговорите на Марио и да го дознаете она што ве интересира.

На снимањето на Преспав, Васил Зафирчев одвои неколку минути за нас и ни откри детали за неговата улога како Марио во новата сезона на серијата.

Му ги прочитавме на Васил вашите прашања, а ова се неговите одговори:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Уникатните селфи фотки на актерите за најава на хит серијата „Преспав“ Првите епизоди од третата сезона на Преспав ги надминаа очекувањата, а подеднакв...
Преспав се враќа на старите сопственици?! Излезе најава за четвртата сезона (видео) Нови сопственици на Преспав, желба на Ула за бебе, но и нови актерски ѕвезди как...
Коста од Преспав одговара на прашања од фановите: „Многу сум заљубен во Јелена и ќе се случи нешто м... Каков е односот помеѓу Коста и Ула во новата сезона на Преспав, дали тој уште ќе...

Најчитани неделава