Една од прекрасните изведби на Тоше - Ствари Лагане


Една од прекрасните изведби на Тоше - Ствари Лагане

Песна која што е многу лесна и длабока. Заслужува место и почит не само затоа што песната е одлична, туку и затоа што единствениот Тоше го...

 

...заслужува секое внимание и сеќавање, а тоа е најмалку што можеме да направиме. Се работи за "Ствари лагане" изведена од Тоше Проески.

 

 

Би можело да ве интересира:

Виктор Апостоловски со втор албум Во срцето и нов спот за синглот Убиј ме Македонскиот идол Виктор Апостоловски на својот 28-ми роденден го промовираше не...
Настапот со кој Мартија Станојковиќ се бореше до самиот крај на „Пинкови ѕвездички“ (видео) Мартија Станојковиќ до самиот крај храбро се бореше да ја освои титулата „Пинков...
Јана Бурческа ќе нè претставува на Евровизија 2017 Веќе се знае претставникот за Евровизијата во 2017-та која ќе се одржи во Киев. ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg