Нокаут со нов летен спот сниман во Шпанија и Грција


Нокаут со нов летен спот сниман во Шпанија и Грција

Новиот видео запис на Македонскиот бенд „Нокаут“ пријатно ја изненади македонската публика.

nokaut-so-nov-leten-spot-sniman-vo-spanija-i-grcija-01.jpg

На видеото се појавува Пере на неколку локации снимени во Шпанија и Грција.

Партнерка во спотот му е убавата Ивана Ангелова.

Препорачуваме да го погледнете:

Би можело да ве интересира:

„Ѕвона“ ве носи на магично место - слушнете ја новата песна на Каролина Гочева (видео) „Ѕвона“ ќе ни ги милува сетилата со своето моќно пулсирање во овој празничен пер...
Најавен е „Secret Place“ - новиот албум на Тоше Проески со досега необјавени песни На концертот закажан на 2 ноември 2018-та година во Борис Трајковски, повторно ќ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg