Спот за Guilty


Спот за Guilty

tose-spot-guilty-povekjeСите чувствуваме неизмерна љубов, почит и тага за нашето сонце кое никогаш нема да згасне. Неговата музика е тоа што ќе прави тој да сјае вечно...

 

Иако официјалниот спот за песната Guilty сè уште  не е излезен сепак еден негов обожавател направил комбинација од Within Temptation,Take That и необјавени материјали од Тоше која изгледа одлично. Неговото име е Никола Димитров.

 

 

Би можело да ве интересира:

Боби Мојсовски со нова песна и видео - „Погледни во мене“ Боби Мојсовски, младиот македонски изведувач кој не воодушеви и направи горди со...
„Само за Љубав“ - Новиот сингл и спот на Даниел Кајмакоски Даниел Кајмакоски, кој е актуелен во последниве неколку недели со учеството во Т...
Виктор Апостоловски со втор албум Во срцето и нов спот за синглот Убиј ме Македонскиот идол Виктор Апостоловски на својот 28-ми роденден го промовираше не...

Најчитани неделава