Ексклузивни видеа од Бритни


Ексклузивни видеа од Бритни

ekskluzivni-videa-od-britni-povekjeБритни Спирс ги израдува своите фанови со пет ексклузивни тизери за нејзиниот ДВД концерт - Femme Fatale! Таа онлајн ги објави кратките...


...најави за песните I’m A Slave 4 U, Drop Dead Beautiful, Boys, Big Fat Bass и 3!

ekskluzivni-videa-od-britni

Концертот премиерно ќе биде прикажан на 12 ноември, на интернет телевизијата Epix, а од 21 ноември во продажба ќе биде и 3Д изданието на концертот.

Би можело да ве интересира:

Секси Ријана - гола под чаршафи во новиот спот (видео) Ријана го објави спотот за нејзината најнова песна „Kiss It Better“ од албумот „...
Бијонсе објави нови, претходно никогаш видени фотки од снимањето на „Lemonade“ Можеби поминаа дури четири месеци од објавувањето на албумот „Lemonade“, но Бијо...
Каверот на песна од Спајс Грлс кој стана вирална сензација затоа што го сподели Викторија Бекам Поминаа 20 години откако Спајс Грлс ја објавија песната „Wannabe“ и оттогаш па н...

Најчитани неделава