Ексклузивни видеа од Бритни


Ексклузивни видеа од Бритни

ekskluzivni-videa-od-britni-povekjeБритни Спирс ги израдува своите фанови со пет ексклузивни тизери за нејзиниот ДВД концерт - Femme Fatale! Таа онлајн ги објави кратките...


...најави за песните I’m A Slave 4 U, Drop Dead Beautiful, Boys, Big Fat Bass и 3!

ekskluzivni-videa-od-britni

Концертот премиерно ќе биде прикажан на 12 ноември, на интернет телевизијата Epix, а од 21 ноември во продажба ќе биде и 3Д изданието на концертот.

Би можело да ве интересира:

Последниот кавер на Мајли Сајрус за „Silent Night“ е магичен Многу често се случува пејачите да направат кавер на некоја песна, но тоа да го ...
После две години пауза: Лана Дел Реј објави нова песна Поминаа две години откако Лана Дел Реј го објави последниот албум и потоа контро...
Плеј листа за мотивација: 14 песни кои влијаат позитивно штом ги слушнете Без разлика на тоа дали во овој момент се соочувате со некакви тешкотии или пак,...