Џибони - Замоли ме (видео)


Џибони - Замоли ме (видео)

giboni-zamoli-me-video-povekjeЕдна од најголемите ѕвезди на Хрватска, Џибони ни подготви нов спот за песната Zamoli me од актуелниот албум Толеранца. Спотот е...


...дело на Марчела Занки.

Комплетно во негов стил, уживајте во најновото од Џибони.

Би можело да ве интересира:

Новиот спот на Моби: Дали и вие сте изгубени во светов како мене? Пред издавањето на новиот албум кој ќе го носи насловот „These systems are faili...
Само Адел може да биде симпатична кога ќе си го заборави текстот на песната, па ќе опцуе на сцена (в... Адел моментално е една од најуспешните пејачки, но тоа не значи дека се плаши да...
Џеј Ло со долга светкава наметка и моќен настап во шоуто на Џими Фелон (видео) Џенифер Лопез заедно со Лин-Мануел Миранда ја испеа песната „Love Make the World...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава