Џибони - Замоли ме (видео)


Џибони - Замоли ме (видео)

giboni-zamoli-me-video-povekjeЕдна од најголемите ѕвезди на Хрватска, Џибони ни подготви нов спот за песната Zamoli me од актуелниот албум Толеранца. Спотот е...


...дело на Марчела Занки.

Комплетно во негов стил, уживајте во најновото од Џибони.

Би можело да ве интересира:

Последниот настап на Кели Кларксон на Американски идол го расплака целото жири (видео) Американскиот идол е во својата 15-та и последна сезона и дури и да престанавте ...
4 преработки на песните на Дрејк кои звучат подобро од оригиналот Канадскиот рапер Дрејк очигледно го има рецептот за успех со оглед на многубројн...
Преслушајте: Ријана објави моќна балада специјално за „Star Trek“ Ријана штотуку објави нова песна - „Sledgehammer“. Напишана е од текстописецот к...

Спонзорирани линкови: