Новиот спот на RHCP


Новиот спот на RHCP

noviot-spot-na-rhcp-povekjeПосле синглот „The Adventures of Rain Dance Maggie, со кој момците од Red Hot Chili Peppers го најавија својот нов албум „ I’m With You, стигнува уште еден...


...сингл за кој подготвија и спот.

Видеото за песната „Monarchy of Roses “ го режираше Марк Класфилд.

Спотот претставува сјајна комбинација на снимена и анимирана содржина.

Би можело да ве интересира:

Зејн Малик и Тејлор Свифт изненадија со дует за „50 нијанси потемно“ (видео) Како што песната на Ели Голдинг, „Love Me Like You Do“, направена специјално за ...
Настапот на Џастин Тимберлејк и Ана Кендрик кој не може да се опише со зборови Неодамна се случи едно прилично чудно, но неверојатно спојување - Ана Кендрик и ...
Греми оваа година ќе бидат празни: Канје Вест, Џастин Бибер и Дрејк го бојкотираат настанот Греми порано се сметаше за најпрестижната награда која можат да ја добијат музич...

Најчитани неделава