Беквалац како стриптизета


Беквалац како стриптизета

bekvalac-kako-striptizeta-povekjeОдамна не сме чуле ништо ново од убавата соседка – Наташа Беквалац. Овој пат таа сними нов спот за песната Ја сам добро! Убавата новосаѓанка...


...во дел од спотот глуми стриптизета на шипка.

Режијата е на Милош Надаждин.

Би можело да ве интересира:

Бритни Спирс во новиот спот собра еден куп згодни мажи на аудиција Целиот свет со нетрпение го чекаше спотот за песната „Make me“ на Бритни Спирс о...
Тејлор Свифт и синот на Клинт Иствуд во љубов во нејзиниот нов спот Видеото за песната Wildest Dreams на Тејлор Свифт беше промовирано на VMA наград...
Песни од дизниевите анимирани филмови кои ќе ви го разубават денот Оваа година навршуваат 8 децении од снимањето на Снежана и седумте џуџиња, првио...

Најчитани неделава