Нов спот на Џастин Бибер


Нов спот на Џастин Бибер

nov-spot-na-justin-bieber-povekjeЏастин Бибер ги израдува своите фанови со нов спот за песната Fa La La. Ова е најновиот сингл на канадската ѕвезда, од неговиот празничен албум Under the Mistletoe.


Песната ја продуцираше Трики Стјуарт, а Џастин го вкрсти гласот со талентираното трио Boyz II Men.

Би можело да ве интересира:

Џиџи Хадид и Зејн Малик интимни и страстни во новиот спот (видео) Изгледа стана тренд меѓу музичарите, во спотовите да им гостуваат нивните девојк...
Белата куќа згрозена од видеото во кое „гола Меланија“ игра пред раперот T.I. Раперот T.I. ја навреди првата дама на САД, Меланија Трамп, во видео спотот во к...
Со 3 песни на Инстаграм, Coldplay го најави својот нов албум Coldplay почнаа да споделуваат мали делови од нивниот нов албум, „A head full of...

Најчитани неделава