Нов спот на Џастин Бибер


Нов спот на Џастин Бибер

nov-spot-na-justin-bieber-povekjeЏастин Бибер ги израдува своите фанови со нов спот за песната Fa La La. Ова е најновиот сингл на канадската ѕвезда, од неговиот празничен албум Under the Mistletoe.


Песната ја продуцираше Трики Стјуарт, а Џастин го вкрсти гласот со талентираното трио Boyz II Men.

Би можело да ве интересира:

Следната Тејлор Свифт: 12-годишно девојче стигна во финалето на America's Got Talent Грејс Вандерваал е 12-годишното девојче кое се бори во финалето на „America's Go...
Се сеќавате на песната од Супер Марио на Нинтендо? Слушнете ја во пијано изведба Не секој е обожавател на класичната музика, но ретко кој ќе одолее на оваа адапт...
Преслушајте ги: Избрани се вторите 10 финалисти на Евровизија (видео) Во втората полуфинална вечер на Евровизија се дознаа и вторите 10 финалисти кои ...