Северина - Grad bez ljudi


Северина - Grad bez ljudi

severina-grad-bez-ljudi-povekjeИако е во седмиот месец од бременоста, Северина и понатаму е вредна. Таа сними нова песна „Grad bez ljudi”, а спотот ќе биде промовиран на 15 декември.


Спотот е снимен многу порано, но заради монтажата која бара повеќе време и внимание ќе почека уште некое време.

Во спотот има некои 3Д анимации кои ја забавуваат подготовката.

severina-grad-bez-ljudi

Би можело да ве интересира:

Белата куќа згрозена од видеото во кое „гола Меланија“ игра пред раперот T.I. Раперот T.I. ја навреди првата дама на САД, Меланија Трамп, во видео спотот во к...
Фасцинантна: Адел ја отпеа песната напишана за нејзиниот дечко (видео) Адел гостуваше во најновата емисија на „The Tonight Show“ на Џими Фелон, каде за...
Дуетот на Тејлор Свифт и Зејн Малик за „Fifty Shades Darker“ со видео од кое ќе воздивнете Тејлор Свифт на својот Инстаграм профил со тизер најави дека наскоро ќе имаме мо...

Најчитани неделава