Северина - Grad bez ljudi


Северина - Grad bez ljudi

severina-grad-bez-ljudi-povekjeИако е во седмиот месец од бременоста, Северина и понатаму е вредна. Таа сними нова песна „Grad bez ljudi”, а спотот ќе биде промовиран на 15 декември.


Спотот е снимен многу порано, но заради монтажата која бара повеќе време и внимание ќе почека уште некое време.

Во спотот има некои 3Д анимации кои ја забавуваат подготовката.

severina-grad-bez-ljudi

Би можело да ве интересира:

Деми Ловато растури со „Take Me To Church“ на Хозиер (видео) Откако еднаш ќе ја слушнете, верувајте дека цел ден ќе ви остане во глава и ќе ј...
Греми оваа година ќе бидат празни: Канје Вест, Џастин Бибер и Дрејк го бојкотираат настанот Греми порано се сметаше за најпрестижната награда која можат да ја добијат музич...
10 песни кои ги слушавме и преслушувавме во `90-те Модата од `90-те повторно ни се враќа, а секако, ако сте родени во таа декада и ...