Тазе од 50Cent: Stop Crying


Тазе од 50Cent: Stop Crying

taze-od-50cent-stop-crying-povekjeФановите на 50 Cent оваа година го чекаа албумот Black Magic, а на крајот ќе добијат микстејп издание Big 10. Контроверзниот рапер ја објави песната...


...Stop Crying, која фановите едвај ја дочекаа затоа што последниот негов албум е објавен во 2009 година.

Мојот микстејп ќе биде подобар од повеќето албуми годинава“ – напиша раперот на Твитер.

Преслушајте како звучи.

Би можело да ве интересира:

Бијонсе номинирана во речиси секоја категорија на MTV VMA 2016 MTV VMA можеби нема да бидат доделени до 28-ми август, но што се однесува до нас...
Објавена официјалната песна на David Guetta за UEFA 2016 (видео) David Guetta ја објави официјалната песна за UEFA 2016 шампионатот и е насловена...
10 евровизиски хитови за одлична викенд забава Поминаа многу години од првата одржана Евровизија. Низ годините бевме сведоци на...

Најчитани неделава