Нов божиќен спот на Бибер


Нов божиќен спот на Бибер

Оnov-boziken-spot-na-biber-povekjeткако го издаде Божиќниот албум и веќе два спота од истиот, младата тинејџерска сензација се реши да ги израдува фановите со уште еден Божиќен спот.


Овој пат, тој ја екранизираше песната „Santa Claus is coming to town“.

Иако поминаа два месеци од последниот албум, Џастин веќе снима нов кој наводно ќе биде во дабстеп ритам.

Би можело да ве интересира:

9 светски хитови кои не знаевме дека се кавери Каверите на светските хитови се многу актуелни во денешно време. Така се пробија...
Како изгледале познатите рок пејачи на млади години? Ги познавате како познати музички богови полни со харизма, но тие не изгледале с...
Ели Голдинг ја испеа „Love Me Like You Do“ во 9 различни жанрови На „Late Late Show“ чиј водител е Џејмс Корден, гостин е добро познатата британс...

Најчитани неделава