Екстремно секси спот (+18)


Екстремно секси спот (+18)

ekstremno-seksi-spot-18-povekjeАмериканскиот рапер Tyga сними спот за песната “Make it nasty”, а главното мото е најверојатно дека „сексот продава сè!“. Ако го погледнете...


...спотот без да обрнете внимание на музиката и текстот, веројатно нема ни да забележите кој пее затоа што визуелното доживување на ова видео е она што му донесе популарност на овој дечко.

Експлицитни сцени со танчерки во долна облека и без неа, бујни облини, разуздано танцуцање и поливање со алкохол – јасно е зошто е забранет за помлади од 18 години.

Би можело да ве интересира:

Во новиот видеоспот на Кети Пери - Хрчак кој ужива во гурманска храна (видео) Новиот музички спот на Кети Пери за песната „Chained To The Rhythm“ е чудна комб...
50-те најслушани песни за 2015-та комбинирани во една Што ако Џастин Бибер, Адел, Тејлор Свифт, Дрејк, Ед Ширан, Сам Смит и уште многу...
13-годишната оперска пејачка која заслужено доби златни сигнали од судиите на „Америка има талент“ Се притиснаа првите златни звучни сигнали за оваа сезона од „Америка има талент“...

Најчитани неделава