Секси и неодолива: Џеј Ло - Good Hit


Секси и неодолива: Џеј Ло - Good Hit

seksi-i-neodoliva-j-lo-good-hit-povekjeСекси. Неверојатно жешка. Џеј Ло на своите 40 години може да се пофали со феноменален изглед подобар од многу помлади колешки.


Доказ за ова е и нејзиниот најнов спот за песната Good Hit.

Уживајте во секси движењата на латино убавицата!

Би можело да ве интересира:

Адел и во автомобил пее подеднакво прецизно како на сцена (видео) Англиската пејачка е гостин во последната емисија на „Late Late Show“ на Џејмс К...
Најголемиот фан на Спајс Грлс: Адел повторно запеа нивна песна (видео) Адел е познат фан на Спајс Грлс, па воопшто не изненадува тоа што реши да запее ...
Бритни Спирс во новиот спот собра еден куп згодни мажи на аудиција Целиот свет со нетрпение го чекаше спотот за песната „Make me“ на Бритни Спирс о...

Најчитани неделава