Се појави необјавена песна на Бритни


Се појави необјавена песна на Бритни

se-pojavi-neobjavena-pesna-na-britni-povekjeЗа Бритни нема зима. Иако постојано вади нови хитови, се појави нејзина песна снимена уште во 2003 година кога Бритни беше актуелна со албумот...


...In The Zone
, на кој се најдоа хитовите Toxic и Everytime.

Иако тогаш не се најде на албумот, песната викендов се појави на интернет.

Како ви звучи?

Би можело да ве интересира:

Се сеќавате на песната од Супер Марио на Нинтендо? Слушнете ја во пијано изведба Не секој е обожавател на класичната музика, но ретко кој ќе одолее на оваа адапт...
MTV VMA: Ким води по вторпат, Канје Вест со 4 слободни минути да прави што сака... Ким Кардашијан досега се одмораше во Мексико, но сега ќе мора да се упати кон Њу...
Нов експлицитен спот на Ријана во кој топлес девојките го имаат главниот збор Веќе видовме неколку фотки од снимањето на овој спот, во вила во Мајами, но без ...