Се појави необјавена песна на Бритни


Се појави необјавена песна на Бритни

se-pojavi-neobjavena-pesna-na-britni-povekjeЗа Бритни нема зима. Иако постојано вади нови хитови, се појави нејзина песна снимена уште во 2003 година кога Бритни беше актуелна со албумот...


...In The Zone
, на кој се најдоа хитовите Toxic и Everytime.

Иако тогаш не се најде на албумот, песната викендов се појави на интернет.

Како ви звучи?

Би можело да ве интересира:

Бабичка која танцува на шипка - Изненадување за жирито на „Италија има талент" (видео) Годините не треба да бидат пречка за остварување на вашите соништа, тоа го докаж...
Кавери кои звучат подобро и од оригиналите Дали можеби кога ќе го слушнете поимот кавер ве потсетува на песна која не е так...
Постојат 12 работи кои до ден денес не ги знаете за „Single Ladies“ на Бијонсе Моментално можеби сите полудуваат по едно од најкреативните видеа на Бијонсе за ...

Најчитани неделава