Новото видео на Северина


Новото видео на Северина

severinaНовото видео на Северина на повеќе...


...е нaсловено како ГАС ГАС! Новиот видео запис во кој Северина изгледа попривлечно од било кога, по малку наликува на спотот на Мараја Кери во Lover boy. Ако вие мислевте дека за некое друго видео станува збор - срам да ви биде! :)

 

Би можело да ве интересира:

Ели Голдинг ја испеа „Love Me Like You Do“ во 9 различни жанрови На „Late Late Show“ чиј водител е Џејмс Корден, гостин е добро познатата британс...
После две години пауза: Лана Дел Реј објави нова песна Поминаа две години откако Лана Дел Реј го објави последниот албум и потоа контро...
Објавен спотот за химната на Олимписките игри во Рио (видео) Во инспиративниот спот за химната на Олимписките игри, „Rise“, Кети Пери им одда...

Најчитани неделава