Уште еден спот на Северина


Уште еден спот на Северина

severina-uste-eden-spot-povekjeЕдна година по издавањето на новиот албум Здраво Маријо, Северина сними спот за насловната песна. Тој започнува со ексклузивни кадри од танцот со...

 

... Горан Бреговиќ а остатокот е снимки од хуманитарната акција “Чекор во живот“ на која беа собрани пари за стипендии за децата без родители.

Би можело да ве интересира:

Белата куќа згрозена од видеото во кое „гола Меланија“ игра пред рапер... Раперот T.I. ја навреди првата дама на САД, Меланија Трамп, во видео спотот во к...