Преслушајте го новиот сингл на Бијонсе – „God Made You Beautiful“

Бијонсе Ноулс одлучи на своите најверни фанови да им подари нова нумера. Пред неполни 24 часа таа ја промовираше својата песна, насловена како „God Made You Beautiful“.

preslusajte-go-noviot-singl-na-beyonce-god-made-you-beautiful-01

Судејќи по коментарите на нејзините фанови и сите оние кои ја преслушаа, се очекува да се претвори во светски хит.

Преслушајте и споделете го вашето мислење:

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg