Бијонсе не престанува да шокира: Два спота за 24 часа!

Откако во еден ден без никаква најава објави аудиовизуелен албум со 15 песни и 17 кратки спотови целосно го шокираше светот.

bijonse-ne-prestanuva-da-sokira-dva-spota-za-24-casa-01

Овојпат приреди уште еден шок, кога во рок од 24 часа објави целосни спотови за 2 нејзини песни „XO“ и „Drunk in love“.

Во овие спотови таа е во исклучително провокативно издание, што уште повеќе привлекува коментари, озборувања и прегледи кои веќе ја доведоа до врвот на музичкиот пазар.

Бијонсе испишува нова страница од музичката историја со начинот на објавување и музичкиот бум кој го приреди.

Комплетен албум во рок од една година, светска турнеја и рекорден број спотови во најкраток можен рок.

Погледнете ги двата комплетни спота за двете нови песни на Бијонсе

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg