Објавен е заводливиот видео запис на Ријана и Шакира (видео)

По долгоочекуваната нумера "Can't Remember To Forget You", Ријана и Шакира снимија видео запис за истиот.

objaven-e-zavodliviot-video-zapis-na-rijana-i-sakira-video-01

Во него 36- годишната Колумбијка и 25 убавица од Барбадос по којзнае кој пат ги покажаа своите синхронизирани заводливи способности.

Снимен е во луксузен дворец во Лос Анџелес, во продукција на Џозеф Кан.

objaven-e-zavodliviot-video-zapis-na-rijana-i-sakira-video-02

Инаку, овој дует ќе се најде на албумот на Шакира кој ќе биде премиерно пуштен во продажба на 25 март.

Во меѓувреме, уживајте во сензуалната игра на двете егзотични дами:

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg