Спотот за химната на Светско првенство 2014: Фудбал и секси танчерки во латино ритам

„We Are One,“ официјалната песна на Светското фудбалско првенство 2014 конечно го доби долго очекуваниот видео запис во кој преовладува неодоливиот латино ритам.

spotot-za-himnata-na-svetsko-prvenstvo-2014-fudbal-i-tancerki-vo-latino-ritam-01

По многуте фотографии од снимањето на веселиот видео запис, конечно пристигна целосниот проект. А, резултатот е неверојатен!

Енергичниот ритам на „We Are One“ се очекува да биде химната на ова лето, откако Џеј Ло и Питбул повторно докажаа дека се неверојатно добра поп-латино сензација.

Заедно со неколку стотици танчерки и атмосфера како на карневал, видео записот за химната на Светското фудбалско првенство 2014 ќе ве натера да се раздвижите во ритамот на летото:

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg