Дали е ова најглупавиот спот на сите времиња? (видео)

Ова е еден од оние странски вирални спотови од категоријата на најлоши спотови кои сакате да ги избегнете.

dali-e-ova-najglupaviot-spot-na-site-vreminja-video-01

Бендот „Walley World“ којзнае што правеле или што користеле пред да почне снимањето на најужасниот спот за нивната хардрок песна.

Секој во свој филм, песната пуштена од малиот касетофон до тапанарот, спотот се снима на плажа а девојката која треба „да го разубави“ облечена е во црвен капут под кој има само бикини и чевли со високи потпетици.

Понекогаш е потребна фантазија за некој да се сети и толку ужасно нешто да сними.

Не го избегнувајте, туку погледнете го за да знаете како не треба да изгледа спот:

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg