Мора да го погледнете спотот на Ники Минаж, Џеси Џеј и Аријана Гранде

Откако имаа одличен настап на MTV VMA со нивната заедничка песна „Bang Bang“, снимија и одличен спот за истата песна.

zenski-saren-i-seksi-spot-na-niki-minaz-dzesi-dzej-i-arijana-grande-01

Како што се очекуваше со оглед на нивните музички, но и модни стилови, видеото изобилува со многу шарени бои, модерни парчиња облека и секси девојки.

Забава, уживање и летна атмосфера е она што зрачи од спотот. Тотално женски, интересен и со доза на провокативност.

Вистински летен ритам за ушите и привлечност за очите.

Овие девојки покажаа дека се одлична комбинација на сцената:

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg