Дневна доза задници: Џеј Ло и Иги Азалеа ќе ве побудалат

Фановите кои беа во исчекување на најсексапилниот спот за песната „Booty“ ќе добијат и повеќе од очекуваното.

dnevna-doza-zadnici-jlo-i-igi-azalea-ke-ve-pobudalat-01

Толку многу задници во фокусот, сите движења и сексапил на Џеј Ло и Иги Азалеа буквално ќе ве полудат.

Во овој ремикс Иги Азалеа учествува само со мал дел, но според она што го напишала на Твитер, едвај чека да снимат заеднички дует или да настапат заедно со Џеј Ло во живо.

Погледнете го најсексапилниот спот со растресените задници на Џенифер Лопез и Иги Азалеа кој за само 1 ден има над милион прегледи:

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg