Преслушајте: Нов секси хит како најава за „50 нијанси на сиво“

Британската пејачка Ели Голдинг има нов секси хит и тоа како дел од саундтракот на најисчекуваниот филм годинава - „50 нијанси на сиво“.

preslusajte-nov-seksi-hit-kako-najava-za-50-nijansi-na-sivo-01.jpg

Песната има страствен ритам и едноставен текст кој постојано се провлекува низ мелодијата.

Без преголеми најави, доволно е само да го преслушате новиот секси хит и добро да се подготвите за еротската приказна на Кристијан и Анастасија.

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg