Бившата на Роналдо со бившиот на Џеј Ло во заеднички спот

Руската убавица и поранешна девојка на фудбалерот Кристијано Роналдо, се појавува во секси издание како една од главните улоги во најновиот спот на Марк Ентони и Ромео Сантос.

senzualna-i-seksi-irina-shajk-vo-noviot-spot-na-mark-entoni-video-01

Со нејзината сензуалност и убавина според приказната во песната и спотот, таа освојува двајца мажи од кои едниот е FBI агент (Ромео Сантос), а другиот криминалец (Марк Ентони), без да знаат дека се вљубени во иста жена.

senzualna-i-seksi-irina-shajk-vo-noviot-spot-na-mark-entoni-video-1.jpg

Видеото е снимено во Доминиканска Република, песната „Yo tambien“ е во типичен латино ритам кој освојува уште на прво слушање.

Сепак, спотот за кои сцените се како филмски кадри во кои Ирина Шајк ја покажува сета своја убавина е она што сигурно ќе ви го задржи вниманието.

Погледнете го:

Ви се допаѓа?

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg