По 15 секунди ќе се уверите дека ова е најжешкиот спот на сите времиња

Спотот за песната „Say Yeah“ кој беше објавен на 5-ти јуни веќе ја доживува својата светска слава.

po-15-sekundi-ke-se-uverite-deka-ova-e-najzeskiot-spot-na-site-vreminja-001.jpg

Иако изведувачот и нумерата не се многу познати, сепак женската акција во спотот си го прави своето.

Невозможно е да ви го прераскажеме, затоа што од секунда во секунда сцените стануваат се пожешки.

Задолжително изгледајте до крај:

Слушнавте нешто од музиката?

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg