Тејлор Свифт и синот на Клинт Иствуд во љубов во нејзиниот нов спот

Видеото за песната Wildest Dreams на Тејлор Свифт беше промовирано на VMA наградите и оттогаш сите зборуваат за него.

tejlor-svift-i-sinot-na-klint-istvud-vo-ljubov-vo-nejziniot-nov-spot-01.jpg

Една од причините заради која видеото стана хит преку ноќ, веројатно е и синот на Клинт Иствуд, Скот, кој важи за еден од најпосакуваните модели моментално.

Во кратката 4-минутна приказна Тејлор и Скот се во љубов, вратени во драматичните 1940-ти години.

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg