Џастин Бибер полугол во новиот спот за "What Do You Mean" (видео)

По премиерното изведување на песната "What Do You Mean" на MTV VMA наградите, се појави и видеото во кое Џастин Бибер се појавува полугол.

justin-bieber-polugol-vo-noviot-spot-za-what-do-you-mean-video-01.jpg

Девојката пак која му се придружува во страсните сцени е Ксенија Дели.

Погледнете го целото видео:

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg