Деми Ловато растури со „Take Me To Church“ на Хозиер (видео)


Деми Ловато растури со „Take Me To Church“ на Хозиер (видео)

Откако еднаш ќе ја слушнете, верувајте дека цел ден ќе ви остане во глава и ќе ја пуштате одново и одново.

demi-lovato-rasturi-so-take-me-to-church-na-hozier-video-01.jpg

Ако големиот хит на Хозиер - „Take Me To Church“ ви беше еден од поомилените годинава, Деми Ловато го продолжува задоволството.

Гостувајќи во една радио емисија, растури со изведбата.

Би можело да ве интересира:

Белата куќа згрозена од видеото во кое „гола Меланија“ игра пред рапер... Раперот T.I. ја навреди првата дама на САД, Меланија Трамп, во видео спотот во к...