50-те најслушани песни за 2015-та комбинирани во една

Што ако Џастин Бибер, Адел, Тејлор Свифт, Дрејк, Ед Ширан, Сам Смит и уште многу други познати изведувачи ги соберете заедно во една иста песна?

50-od-najdobrite-pesni-za-2015-ta-kombinirani-vo-edna-pesna-01.jpg

Оваа замисла ја остварил Јордан Розман или DJ Earworm во компилација именувана како „United State of Pop 2015“ која комбинира 50 од најпознатите и најслушаните песни за 2015-та година.

„Hello“, „Hotline Bling“, „Uptown Funk“, „Blank Space“ и „Can’t Feel My Face“ се само дел од хитовите кои се комбинирани заедно.

Дури и видео клиповите се генијално комбинирани за да ве натераат целосно да го изгледате миксот.

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg