Селена Гомез го објави својот најсекси видео спот досега

Селена Гомез преку Apple Music го објави својот најнов спот направен за песната „Hands to Myself“ во кој таа е прикажана како опседнат фан кој следи позната филмска ѕвезда.

selena-gomez-go-objavi-svojot-najseksi-video-spot-dosega-01.jpg

Кристофер Мејсон е филмската ѕвезда, а Селена Гомез влегува во неговиот апартман и во најголемиот дел од видеото е облечена само во секси долна облека.

selena-gomez-go-objavi-svojot-najseksi-video-spot-dosega-1.jpg

Делови кои ви се чинат како некој од нив да сонува сè додека таа на е приведена...

selena-gomez-go-objavi-svojot-najseksi-video-spot-dosega-2.jpg

Погледнете го целото видео:

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg