Секси Селена Гомез: Настап во кревет (видео)

Селена Гомез сè повеќе се труди да стане новата најсекси Холивуд девојка. Пејачката беше музички гостин на шоуто Saturday Night Live и нејзините изведби на песните беа многу возбудливи.

nastapot-na-selena-gomez-e-preseksi-za-na-televizija-01.jpg

Како за почеток направи интересна комбинација од две песни од новиот албум „Good for you“ и „Same old love“ за кои носи црн сатенски фустан со голем шлиц.

Потоа, ги испеа нејзините провокативни стихови на песната „Hands to myself“ седејќи на голем кревет на средина на сцената.

И како што пее во песната, таа дефинитивно не можеше да ги задржи рацете. Двајца танчери и се придружија во кореографијата на креветот и направија провокативно шоу.

Погледнете го нејзиниот настап:

М. Д. | Црнобело

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg