Џиџи Хадид и Зејн Малик интимни и страстни во новиот спот (видео)

Изгледа стана тренд меѓу музичарите, во спотовите да им гостуваат нивните девојки и сопруги.

gigi-hadid-i-zejn-malik-intimni-i-strasni-vo-noviot-spot-01.jpg

Меѓу првите беше Џон Леџенд со прекрасната сопруга Криси Тајген, па следуваа Тајга и Кајли Џенер, па The Weekend и Бела Хадид... А, сега на ред се Џиџи Хадид и Зејн Малик.

Како релативно нов пар, малку се знае за нивната врска, па видеото беше официјално славење на нивната љубов.

Инаку, ова е прва песна на Зејн откако ја напушти групата One Direction.

Уживајте во љубовните сцени кои се најжешки околу 2 минути и 50 секунди:

Д. М. | Црнобело

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg