Tiesto+Nelly Furtado = хит!


Tiesto+Nelly Furtado = хит!

tiesto-neli-furtado-nov-hit-povekjeТиесто беше најактуелен на клубската сцена пред неколку години. Во случај да сте го подзаборавиле еве го со ново издание заедно со Нели Фуртадо.

 

Најверојатно станува збор за соработка која ќе води кон уште еден голем хит низ светот. Слушнете како оваа двојка звучи заедно!

Би можело да ве интересира:

Белата куќа згрозена од видеото во кое „гола Меланија“ игра пред рапер... Раперот T.I. ја навреди првата дама на САД, Меланија Трамп, во видео спотот во к...