Avril Lavigne со нова песна


Avril Lavigne со нова песна

avril-lavigne-nova-pesna-povekjeНа видеото подолу можете да ја чуете новата песна на Аврил Лавињ која е дел од саундракот на филмот “Alice in wonderland“. Новото остварување на...

 

...Тим Бартон, покрај одличната екипа од глумци (Џони Деп и Ен Хатавеј) има и одлична пратечка музика.

Покрај нумерата на Аврил Лавињ, може да се најдат и песни од други изведувачи како All-American Rejects, Franz Ferdinand и All Time Low.

Би можело да ве интересира:

Белата куќа згрозена од видеото во кое „гола Меланија“ игра пред рапер... Раперот T.I. ја навреди првата дама на САД, Меланија Трамп, во видео спотот во к...