Секси Ријана - гола под чаршафи во новиот спот (видео)


Секси Ријана - гола под чаршафи во новиот спот (видео)

Ријана го објави спотот за нејзината најнова песна „Kiss It Better“ од албумот „Anti“ и со сигурност ќе успее да ви ја разгори фантазијата.

super-seksi-rijana-razgolena-megju-carshafi-vo-noviot-spot-za-kiss-it-better-001.jpg

Згодната убавица од Барбадос во долна облека се врти меѓу чаршафи, а во неколку сцени и го соблекува нејзиниот бизнис костим.

„Kiss It Better“ започна да се пушта на радио станиците оваа недела заедно со уште една песна од албумот, „Needed Me“.

Погледнете го новиот спот на Ријана:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

17-годишната Луиза Џонсон победник на X-Фактор Велика Британија Ако сè уште се прашувате дали сонот може да стане реалност, тогаш погледнете ги ...
Адел ненајавено, во живо ја испеа третата балада од новиот албум „25“ (видео) На првиот настап по враќањето на музичката сцена со Hello, Адел ги изненади прис...
Плеј листа за мотивација: 14 песни кои влијаат позитивно штом ги слушнете Без разлика на тоа дали во овој момент се соочувате со некакви тешкотии или пак,...

Најчитани неделава