Нов експлицитен спот на Ријана во кој топлес девојките го имаат главниот збор


Нов експлицитен спот на Ријана во кој топлес девојките го имаат главниот збор

Веќе видовме неколку фотки од снимањето на овој спот, во вила во Мајами, но без никаква најава вчера беше промовиран финалниот производ.

nov-ekspliciten-spot-na-rijana-vo-koj-toples-devojkite-go-imaat-glavniot-zbor-01.jpg

„Needed Me“ е насловена песната која засега важи за фаворит од Anti албумот, а после овој спот со сигурност ќе се искачи на врвот.

Видеото има прилично експлицитни сцени, додека Ријана докажува дека топлес е најзгодна.

Ќе го изгледате без да трепнете:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како звучи гласот на Лејди Гага без музика? (видео) Дури и тогаш кога танцува како луда на високи потпетици, Лејди Гага, некако успе...
Божиќни песни без кои зимата не е зима Божиќ и новогодишните празници не се целосни, ако на масата немаме топло подготв...
Постојат 12 работи кои до ден денес не ги знаете за „Single Ladies“ на Бијонсе Моментално можеби сите полудуваат по едно од најкреативните видеа на Бијонсе за ...

Најчитани неделава